Nederlandse YouTuber Marije Zuurveld door Nickelodeon internationaal gekozen als KCA PrankStar

zaterdag 10 maart 2018

De populaire Nederlandse YouTuber Marije Zuurveld is door Nickelodeon internationaal uitgeroepen tot onderdeel van de KCA PrankStars 2018.

In deze rol doet ze samen met 15 influencers uit 11 landen exclusief verslag van de Nickelodeon Kids' Choice Awards in Los Angeles en doet de dagen voorafgaand aan de show mee aan de allereerste KCA Prank War. Fans kunnen via social kanalen stemmen voor de beste prank en er wordt gestreden voor de ultieme eer: geslimed worden!

Alle KCA PrankStars:

VS: Brooklyn & Bailey (@brooklynandbailey)
VS: Alex Stokes (@imalexstokes)
VS: Alan Stokes (@imalanstokes)
Australië: Alex Hayes (@alexhayess)
Duitsland: Mike Singer (@mikesinger)
Argentinië: Alejo Igoa (@alejoigoa)
Mexico: Mariana Bonilla (@marianaabonilla)
Spanje: Alvaro Mel (@meeeeeeeel_)
Brazilië: Malena Nunes AKA Loira Noob (@loiranoob)
GB: Saffron Barker (@saffronbarker)
VS: Ben Azelart (@benazelart)
Nederland: Marije Zuurveld (@marijezuurveld)
Italië: Luciano Spinelli (@spnlnv)
Frankrijk: Mademoiselle Gloria (@gloria_nbr)

Volg de Nickelodeon Facebook of Instagram om hier niets van te missen en kijk de Nickelodeon Kids' Choice Awards 2018 op zondag 25 maart om 19.00 uur op Nickelodeon.

TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Meest recente

Loading

Multimedia SPOTLIGHT

Dossiers