Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'

maandag 10 maart 2025

Nune (20) is een ster op het voetbalveld. Ondanks zijn achondroplasie (dwerggroei) traint en speelt hij op hoog niveau – voetbal is zijn grote passie. Zijn broer en (adoptie)ouders hebben dezelfde aandoening, waardoor het gezin voor buitenstaanders een bezienswaardigheid is.

Ook ontmoet Emma Margriet (29), die FNS (Functionele Neurologische Stoornis) heeft. Een blokje om met haar is een spannende onderneming, want door een overdaad aan prikkels kan Margriet ineens uitvallen en neervallen. Emma ervaart de impact van deze aandoening van dichtbij.


'Je Zal Het Maar Hebben', dinsdag 11 maart om 21.30 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Hunted VIPS' (AVROTROS)

Renée Fokker en Ortál Vriend, Mart Hoogkamer en Chahid Charrak, Willem Voogd en Britte Lagcher, Roxanne Kwant en Duncan Tromp, Géza Weisz en Dio, en het opsporingsteam blikken terug op hun avontuur in 'Hunted VIPS'. Ze bespreken hun hoogte- en dieptepunten en lichten de keuzes toe die ze hebben gemaakt of hadden moeten maken. Is hun vlucht verlopen zoals ze hadden verwacht?

'After the Hunt', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers