Dit zie je deze week in 'Vier Handen op Eén Buik'

maandag 30 september 2024

Lisanne en Pascal zijn allebei 18 jaar als ze voor het eerst ouders worden van hun eenjarige dochtertje Darla. Na een gezellige avond in de keet was het gelijk raak. Nu is Lisanne een jaar later weer zwanger.

Dit keer is het wel gepland. Het stel woont in een stacaravan tussen de koeien, maar niet voor lang meer. Pascal is fulltime boer en werkt onregelmatige tijden op het land. Lisanne zit op school en heeft het daarnaast druk met het moederschap. De twee zoeken structuur en routine in hun leven. De uiterst georganiseerde Jacomien Zoer kan ze daar goed bij helpen. Jacomien steekt namelijk graag de handen uit de mouwen.


'Vier Handen Op Eén Buik', dinsdag 1 oktober om 20.30 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 8 logo RTL8

Ruben belandt zowel in een klooster als in een oude gevangenis. Wat hebben deze twee plekken te maken met de familiegeschiedenis van de familie Vuurpijl? Verder ontcijfert Ruben ook brieven die geschreven werden door een soldaat in krijgsgevangenschap. Mieke vond ze in het huis van haar vader en wil ze graag terugbezorgen aan de nabestaanden van de man.

'De Erfgenaam', om 20.25 uur op RTL 8.

Dossiers