Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 9 mei 2025
Foto: BNNVARA - © Linda Stulic 2020

Jan van Halst blikt in Kopzorgen terug op zijn voetbalcarrière, met openhartige verhalen over fouten, mislukkingen en persoonlijke groei.

Nederland lijkt van koers te veranderen in het Israël-beleid. Is het meer dan mooie woorden? We bespreken het met oud-diplomaat Berber van der Woude en Trouw-hoofdredacteur Karel Smouter.


In 'De Zwarte Trui' schrijft Flip van Doorn over de onvermijdelijke dood in het wielerpeloton.

Het NK Vogelfluiten komt eraan! Vogelkenner Arjan Dwarshuis legt uit waarom dit evenement zo bijzonder is en geeft zelf een demonstratie.

'Solo' brengt hun nieuwe album 'New Men' en treedt op met Blaudzun, Spinvis, Stephanie Struijk en Tangarine. Michiel en Simon schuiven aan voor een gesprek.

'Spijkers met Koppen', tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'In de voetsporen van de Jaren 80' (Omroep MAX)

Philip stapt in de schoenen van jongeren met 'no future'. Met punkdiva Diana Ozon struint hij door het Ozon-archief. Hij keert terug naar de Piersonrellen met betrokkenen en ontmoet oud-collega Noraly Beyer, die meemaakte hoe integreren steeds lastiger werd. Met striptekenaar Gerrit de Jager bezoekt hij de doorzonwoning in Lelystad, de geboorteplek van strip 'De familie Doorzon'.

'In de voetsporen van de jaren 80', om 20.25 uur bij Omroep MAX op NPO 2.

Dossiers