Kijkcijfers: 'Sterren Springen' blijft stabiel

zondag 13 april 2014

Zaterdagavond behaalde de tweede liveshow van 'Sterren Springen' (SBS6) 1.072.000 kijkers. dat zijn er maar 1.000 minder dan de eerste show, vorige week. De show blijf dus nagenoeg stabiel.

Ongeveer evenveel mensen dan vorige week zagen hoe Jeffrey Wammes en Anna Alicia Sklias zich direct plaatsten voor de halve finale van 'Sterren Springen', de duikshow van SBS6. Bij RTL 4 debuteerde 'ZaterdagavondJURK!' mooi met 1.160.000 fans en 'Weet ik Veel' doet het alweer goed met 1.351.000 kijkers. Ook 'Kwis' heeft een vaste schare fans met 1.188.000 nieuwsgierigen.


Toppers van de zaterdagavond zijn 'Ik Vertrek' (1.450.000), 'NOS Journaal 20.00 uur' (1.786.000) en 'Studio Sport Eredivisie' (2.032.000).

Bron: kijkonderzoek.nl


DOSSIER: Sterren Springen 2014

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Radar' (AVROTROS)

Je wilt een groene kerstboom, maar ook een groene kerstboom. Welke moet je dan kopen? Fons Hendriks onderzoekt het. Hij jaagt op de beste kweekmethode, de beste soort en de beste manier om je boom in leven te houden. De schadelijke stoffen PFAS zitten in cosmetica die te koop is in Nederland. Producten met PFAS kunnen je immuunsysteem aantasten en in het ergste geval kanker veroorzaken. Wil je deze producten uit de weg gaan als consument? Dat is haast onmogelijk. Hoe kan je er als consument achter komen of er PFAS aanwezig zijn? En moet er niet per direct een verbod op komen? Onverklaarbaar hoog energieverbruik in blokverwarming-flats.

'Radar', om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.

Dossiers