Net5 zoekt presentatietalent voor nieuw modeprogramma

Net5 brengt in het voorjaar het nieuwe programma 'Fashionscene TV', waarin de laatste nieuwtjes op het gebied van mode en beauty voorbijkomen. Ook gaan echte modefanaten op bezoek bij grote modemerken, designers en modellen en doen ze verslag van dé mode-events in binnen- en buitenland die je als liefhebber niet mag missen. 'Fashionscene TV' is vanaf het voorjaar van 2011 te zien bij Net5.
De intrigerende wereld van fashion en beauty wordt vastgelegd in 'Fashionscene TV'. Niet alleen zit het programma boordevol nieuwtjes en tips, er wordt ook een unieke kijk geboden in de wereld van modellen en grote modemerken. Daarnaast komen bekende stylisten aan het woord en krijgt de kijker het laatste shopnieuws en de beste shoptips mee. Een team van echte modekenners verslaat elke bekende modeshow in binnen en buitenland en is op elk feestje aanwezig. Hiervoor is Net5 op zoek naar nieuw talent.
Presentatietalent gezocht
Heb jij affiniteit met mode en ambieer jij een carrière op televisie? Net5 is voor 'Fashionscene TV' op zoek naar sociale, brutale meiden die van mode, beauty en styling houden. Via http://www.talentscene.nl/ kan je je aanmelden en wie weet ben jij vanaf het voorjaar van 2011 bij Net5 te zien.
'Fashionscene TV' wordt geproduceerd en mede mogelijk gemaakt door EEN Media, onder andere eigenaar is van Fashionscene.nl, Shopscene.nl, Shopgids.nl en de site Girlscene.nl met ruim 1 miljoen unieke bezoekers per maand.
'Fashionscene TV', vanaf het voorjaar van 2011 bij Net5.
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht NL
volledig dossier- Jan Versteegh mag weer 'Lingo' spelen
- SBS6 zoekt kandidaten voor de langste gameshow ooit
- Nieuw seizoen 'Love Island' op Videoland. En jij kunt meedoen!
- MAX zoekt kandidaten voor tweede seizoen 'De Grote Kleine Treinencompetitie'
- Tijl Beckand blikt oudjaarsavond terug in 'De TV-Kijker Van Het Jaar'
- Bobbi Eden duikt opnieuw de slaapkamer in & zoekt koppels!
- 'Domino Challenge' zoekt beste dominobouwers van Nederland
- Videoland Academy zoekt Dutch Horror-verhalen en beste docu-ideeën
- Videoland heeft nieuwe 'Bachelor': geef je nu op!
- SBS6 zoekt extra publieksjury voor 'K2 Zoekt K3'