Kamal Kharmach mag weer eindejaarsconference maken

donderdag 18 juni 2020

Komiek Kamal Kharmach zal ook dit jaar een eindejaarsconference op televisie maken. Dat meldt Het Nieuwsblad. Vorig jaar was Kharmach erg succesvol met zijn debuut op Canvas. De show scoorde vlot 800.000 kijkers.

De VRT heeft Kamal Kharmach nu een contract voor twee jaar gegeven. Dus niet enkel 2020, maar ook in 2021 zal de komiek een eindejaarsconference maken op Canvas. Kamal zelf is uiteraard erg tevreden met deze blijk van vertrouwen van de openbare omroep.


'Ik ben de VRT dankbaar, maar vooral alle kijkers. Dat iedereen zo massaal mijn voorstelling bekeken heeft, betekent veel voor mij. Ik heb enorm veel bijgeleerd van mijn eerste eindejaarsconference. En met zo’n absurd jaar als 2020 en de geboorte van mijn dochter wordt de volgende conference nog persoonlijker, nog relevanter en vooral nog grappiger. Merci dat ik nog even mag', zo reageert hij in Het Nieuwsblad.

Bron: Het Nieuwsblad

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Thijs maakt zich hard voor twee schrijnende gevallen. De blinde Sibel viel door broddelwerk van een glasvezelkabellegger in een meters diep gat en brak daarbij haar knie. Bijna een jaar later wordt ze nog steeds van het kastje naar de muur gestuurd. In Heerlen wordt Burney tot wanhoop gedreven, omdat hij al vijf jaar met de gemeente in de clinch ligt over het de ombouw van zijn winkelpand naar een woning.

'Recht Door Zeeman', om 20.30 uur bij RTL 5.

Dossiers