De zus van Dieter duikt op in 'Thuis'

woensdag 17 augustus 2022
Foto: Eén - © VRT 2021

In het nieuwe 'Thuis'-seizoen duikt na enkele weken een nieuw personage op. Het gaat om Vicky, de zus van agent Dieter en mama van Ilias. Dat schrijft Het Laatste Nieuws. Het nieuwe personage wordt gespeeld door Marieke Dilles.

Marieke Dilles kennen we al uit bijvoorbeeld 'Vermist', waarin ze een speurder bij de Cel Vermiste Personen vertolkte. Vanaf midden september zal ze in 'Thuis' te zien zijn als Vicky, de alleenstaande moeder van Ilias en zus van Dieter. Ze werkt in een supermarkt en heeft het niet breed. Bovendien zit haar man in de gevangenis. Wat haar verhaallijn in 'Thuis' precies wordt, zal nog moeten blijken.


Dilles heeft zich alvast voor een jaar bij 'Thuis' geëngageerd. Het nieuwe seizoen van de Eén-soap begint op maandag 29 augustus.


Lees ook:
Dan start het nieuwe seizoen van 'Thuis'!

DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo SBS6 logo

Monique heeft wrappers ingehuurd om het nieuwe restaurant van de familie te restylen. En omdat die bijna de hele bar innemen, kunnen Mike, Monique, Peter en Denise nog niet veel doen in hun tapasbar. Maar dat komt eigenlijk wel goed uit want de oude hond van de familie, Sascha, is doodziek. Nadat Monique zich er helemaal op heeft voorbereid gaat de hele familie met Sascha en de honden Luna en Luka, naar de dierenarts; klaar om definitief afscheid te nemen. Monique heeft wel een openingsdatum voor de bar vastgesteld en de familie nodigt John de Bever uit om dan te komen zingen.

'De Hanslers: van de Piste naar de Playa', om 20.30 uur op SBS6.

Dossiers