Zus van Metejoor brengt in primeur haar eerste solosingle in 'Tien Om Te Zien'

vrijdag 11 augustus 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Op de zeedijk van Westende zitten de opnames er intussen op, maar bij VTM gaat het 'Tien Om Te Zien'-feest nog enkele weken door. Met in de derde aflevering vanavond een mooie primeur.

Lisa Van Rossem, de zus van Metejoor die het in 2016 zelf tot in de halve finale van 'The Voice van Vlaanderen' schopte, brengt haar eerste solosingle uit als LEEZ. Ze is vanavond de Vlaamse Supertip en brengt voor de allereerste keer haar eigen nummer Who Will Be There.


Ontdek in deze preview hoe de eerste single van LEEZ klinkt:


Neest LEEZ verwelkomen Anne, Willy, Laura en Aaron ook Loredana, Hugo, Bazart & Guusje, Cleymans & Van Geel, Regi feat. MAXINE, Sasha & Davy & De Romeo's, Pommelien Thijs, Niels Destadsbader & Kenny B, DJ Licious, Natalia, The Dinky Toys, Bart Kaëll en Paradisio. Laura Tesoro en Aaron Blommaert verlaten heel even hun presentatieplekje om hun eigen single te brengen. Maar wie staat deze week op nummer 1 in de Vlaamse top 10?

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Thijs maakt zich hard voor twee schrijnende gevallen. De blinde Sibel viel door broddelwerk van een glasvezelkabellegger in een meters diep gat en brak daarbij haar knie. Bijna een jaar later wordt ze nog steeds van het kastje naar de muur gestuurd. In Heerlen wordt Burney tot wanhoop gedreven, omdat hij al vijf jaar met de gemeente in de clinch ligt over het de ombouw van zijn winkelpand naar een woning.

'Recht Door Zeeman', om 20.30 uur bij RTL 5.

Dossiers