MENU

Clouseau lost met Vuurwerk een eerste song uit het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek'

dinsdag 20 februari 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Binnenkort start bij VTM het tiende seizoen van 'Liefde Voor Muziek'. Speciaal voor dit bijzondere jubileum keert per voorgaand seizoen één artiest terug om samen op een nieuwe, muzikale reis te vertrekken.

Met Stan Van Samang, Johannes Genard van School is Cool, Clouseau, Jasper Steverlinck, Laura Tesoro, Regi, Tourist LeMC, Suzan & Freek en K3 zaten nooit eerder zoveel topartiesten tegelijk in het programma.


Ook Koen en Kris Wauters zijn dus opnieuw van de partij en durven het aan om de megahit Vuurwerk - die Regi samen met Stefaan Fernande, Lester Senior en CAMILLE schreef - in het Clouseau-kamp te trekken. Het resultaat is dan ook een op en top Clouseau-nummer. De song kreeg vanochtend zijn radiopremière en werd al in absolute primeur gelost, als opwarmer voor het gloednieuwe 'Liefde voor Muziek'-seizoen.


Op de andere muzikale parels van Clouseau, Stan, Johannes, Jasper, Laura, Regi, Tourist, Suzan & Freek en K3 is het nog heel even wachten tot het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek' binnenkort van start gaat bij VTM en op VTM GO.

DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Hunted VIPS' (AVROTROS)

Acteurs Renée Fokker en Ortál Vriend, zanger Mart Hoogkamer en influencer Chahid Charrak, acteurs Willem Voogd en Britte Lagcher, TikTokkers Roxanne Kwant en Duncan Tromp en acteur Géza Weisz en rapper Dio slaan op de vlucht. Aan de hunters om deze voortvluchtigen, die hun uiterste best doen om onvindbaar te blijven, binnen te halen. Gaandeweg hun vlucht krijgen de duo's aanwijzingen, die ze naar een extractiepunt leiden. Dat is de enige manier om aan de hunters te ontsnappen.

'Hunted VIPS', om 21.40 uur bij AVROTROS op NPO 3.

Dossiers