Axel Daeseleire krijgt een onverwacht telefoontje in 'Erfgenaam Gezocht'

dinsdag 8 oktober 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

In een nieuwe aflevering van 'Erfgenaam Gezocht' heeft Axel Daeseleire eindelijk een erfgenaam te pakken in de zaak van de Vlaams-Brabantse Adeline Van Kerckhoven... tot hij een onverwacht telefoontje krijgt.

'Het is in verband met 'Erfgenaam Gezocht'. Je bent onlangs bij Jef Swillen langsgeweest, maar hij is intussen overleden', zegt Paula Willems, een nicht van Jef Swillen. Axel heeft geen tijd te verliezen en haast zich naar Paula Willems die weleens de volgende wettige erfgenaam zou kunnen zijn. Komt de erfenis uiteindelijk toch nog terecht?



'Erfgenaam Gezocht', woensdag 9 oktober om 20.40 uur bij VTM.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over Mijn Lijk' (BNNVARA)

Nicole (34) gaat met haar man naar het ziekenhuis voor een scan, en vreest dat haar uitgezaaide eierstokkanker is verergerd. Madelief viert haar 25ste verjaardag met een '25 and still alive'-feest. Koen (27) weet nog maar net dat hij een hersentumor heeft, en staat aan de vooravond van een ingrijpende hersenoperatie. De afloop van de operatie is onzeker. Tycho (24) ondergaat chemotherapie en besluit, omdat deze behandeling zal leiden tot haarverlies, zijn hoofd kaal te scheren.

'Over Mijn Lijk', om 21.00 uur bij BNNVARA op NPO 1.

Dossiers