Dit zie je deze week in 'Milo' - PREVIEW

zaterdag 17 mei 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Een nieuwe week, een nieuwe lading emoties, verrassingen en hartverwarmende momenten in 'Milo', de telenovelle op VTM. Opnieuw vier vaste afspraken deze week. Benieuwd naar wat er komt? Lees hier de vooruitblik op een nieuwe week 'Milo'.

Maandag 19 mei 2025 – aflevering 243
Zelma maakt zich zorgen over het geldbedrag dat Otis plots kan neerleggen, ondanks haar opluchting dat de achterstallige huur eindelijk is betaald. Na het succesvolle optreden van No Direction stelt Aron voor om hun manager te worden. Terwijl de spanning toeneemt, wordt de winnaar bekendgemaakt in de podiumzaal. Milo trekt zich terug om na te denken, maar Liam wil met haar praten.

Dinsdag 20 mei 2025 – aflevering 244
Liam vraagt Hilde om met Milo te praten, maar het gesprek heeft het tegenovergestelde effect. Robyn en Jasmien bieden zich aan als backing vocals, maar Liam blijft vastbesloten. Hilde is gefrustreerd omdat Johan haar buitenspel heeft gezet bij het toonmoment. Ondertussen ontvangt Maud een foto van de chanteur en Pol realiseert zich het belang van een tweede kans.

Woensdag 21 mei 2025 – aflevering 245
Liam betrapt Fran en trekt zijn conclusies. Victorine en Robyn weten niet goed hoe ze moeten omgaan met het nieuws dat Pablo op komst is. Jesse wordt beschuldigd van de chantage en besluit samen met Otis uit te zoeken wie achter de beschuldigingen zit. Milo vindt de kaartjes van haar mama en vraagt haar papa om antwoorden. Intussen regelt Jesse een optreden voor Milo.

Donderdag 22 mei 2025 – aflevering 246
Milo legt een klacht neer bij Lou over haar stalker, maar Lou denkt te weten wie het is. Victorine ontwijkt Jesse, maar hij overtuigt haar toch. Hilde vertelt Milo het nieuws over Liam, terwijl Lou een gek idee heeft voor Sander. Intussen confronteert Pol Alice over de brief, maar haar geheugen laat haar in de steek.


'Milo', van maandag tot donderdag om 18.20 uur op VTM.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu in onze soap-rubriek!

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!

 


Lees ook:
Dit zie je deze week in 'Milo' - PREVIEW

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Het Mooiste Meisje van de Klas' (AVROTROS)

Moo verhuisde op 14-jarige leeftijd naar Rotterdam. Haar Indische opa en Nederlandse oma wonen in de buurt, waardoor ze opgroeit met een sterke band met de Indische cultuur. Tijdens haar middelbare schooltijd wordt Moo gepest, en de eenzaamheid wordt nog groter wanneer haar ouders gaan scheiden. Na haar eindexamen vertrekt ze naar Bali en begint ze aan een succesvolle modellencarrière. Jarenlang werkt ze als model in Azië, maar uiteindelijk keert ze terug naar Rotterdam om rechten te studeren. Nu woont ze weer op Bali, waar ze haar werk als model combineert met haar carrière als advocaat.

'Het Mooiste Meisje van de Klas', om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers