Een speciale operatie in 'Kinderziekenhuis 24/7'

maandag 30 oktober 2023
Foto: VRT 1 - © VRT 2023

Carol is 19 jaar en 6 maanden zwanger. Samen met haar mama komt ze vanuit Engeland naar België voor een heel speciale operatie.

Gabriëlla kreeg tijdens haar revalidatie een ernstige inwendige bloeding en ze moest gereanimeerd worden. Sindsdien wordt ze in coma gehouden. Soufiane is 15. Sinds 4 maanden komt hij wekelijks naar het ziekenhuis voor een nierdialyse.


Tuur is 15. Enkele maanden geleden werd bij hem een tumor ontdekt aan zijn ruggenwervel. Sindsdien heeft hij er al een zwaar traject op zitten. Eline is 18 en heeft lymfeklierkanker. Door haar therapie en haar verzwakte weerstand ligt ze intussen al bijna 3 weken in isolatie.

'Kinderziekenhuis 24/7', dinsdag 30 oktober om 20.45 uur op VRT 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andere Tijden Sport' (NOS/NTR)

Het verhaal van Paul Haarhuis en Jacco Eltingh, die samen het beste Nederlandse tennisdubbel aller tijden vormden. Ze zijn ruim een jaar 's werelds nummer 1, winnen wereldkampioenschappen en veroveren grandslamtitels. Op 4 juli 1998 staan ze in de finale van Wimbledon tegen hun Australische aartsrivalen 'the Woodies'. Als de Nederlanders winnen, zijn ze het eerste dubbel ooit met een Career Slam: winst tijdens elk van de vier Grand Slams. Het is hun laatste kans, want Jacco Eltingh gaat stoppen. Paul Haarhuis begint slecht aan de finale en lijkt niet geconcentreerd. Maar ineens is daar de ommekeer. Met dank aan Dennis Bergkamp.

'Andere Tijden Sport', om 21.45 uur bij de NTR op NPO 1.

Dossiers