Exclusief ontwaken in Knokke, Bentley schittert op terras van La Réserve

In de nieuwste aflevering van 'Knokke Tof' neemt Yannick ons mee voor een exclusieve blik achter de gesloten deuren van het iconische hotel La Réserve.
In La Réserve draait alles om absolute perfectie, en de man verantwoordelijk achter de schermen is Yannick Bouts. De Hasselaar heeft een indrukwekkend palmares opgebouwd in de Belgische luxehotels, met ervaring bij onder andere La Butte aux Bois, Château de Vignée en Kasteel van Ordingen. Niet toevallig haalden Marc Coucke en Bart Versluys hem naar de kust om La Réserve naar het allerhoogste niveau te tillen, een bijzonder hoofdstuk dat hij een half jaar geleden afsloot. Yannick kreeg het zelfs voor elkaar om een peperdure Bentley op het terras van een suite te krijgen. Die wagen vertrekt nu naar de nieuwe eigenaar, maar de opvolging staat alvast klaar, een paradepaartje van maar liefst 7 miljoen euro.
Robin haalt zijn Jaguar uit de garage om zijn beste vriend op te halen, waarna het duo zijn verjaardag in stijl viert zoals dat alleen in Knokke kan.
'Knokke Tof', woensdag 16 september om 21.15 uur op Play en in de app.












