'Geld Gezocht' voor ziekenhuisfacturen

dinsdag 24 oktober 2023
Foto: VRT 1 - © VRT 2023

In Haren bij Brussel vinden we het gezin van Lien en Heleen en hun 3 zoontjes: Arthur, en de tweeling Darion en Tristan. Helaas is de tweeling geboren met longproblemen waarvan de oorzaak anderhalf jaar later nog altijd niet duidelijk is.

Ze hebben dus vaak medische zorg nodig. En die neemt een flinke hap uit het budget van Lien en Heleen. Ze dromen ervan om de hoge maandelijkse medische facturen zonder zorgen te kunnen betalen.


Kamal en Kristel duiken in hun leven en cijfers. Lien en Heleen houden van uitstapjes. Als de drie kinderen thuis zijn en iedereen gezond genoeg is, dan ontsnappen ze graag aan de zorgen met een pretparkbezoek. Maar al die uitstappen kosten heel veel geld. Dat moet dus anders. En Kamal ontdekt dat Lien en Heleen veel geld laten liggen bij hun ziekenfonds.

'Geld Gezocht', woensdag 25 oktober om 20.45 uur op VRT 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 8 logo RTL8

Endeavour onderzoekt de verdwijning van een vrouw. De zaak krijgt een vreemde wending wanneer de vrouw dood wordt aangetroffen bij een verlaten treinstation en even later ook een tweede lichaam wordt aangetroffen. Thursday is intussen volop bezig met het onderzoek naar de carjacking van een vrachtwagen. Het spoor leidt naar lokale gangster Eddie Nero. Twee inspecteurs van de speciale eenheden hebben de hulp van Fancy nodig.

'Detectives Op Vrijdag: Endeavour', om 20/30 uur op RTL 8.

Dossiers