Gilles stelt premier De Croo een vraag van staatsbelang in 'Alles voor de Spelen'

zondag 18 juni 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

De zenuwen van presentator Gilles Dupont staan vanavond net dat tikkeltje meer gespannen in 'Alles voor de Spelen'. Keurig uitgedost maakt hij zich op voor een bezoek aan het kabinet van eerste minister Alexander De Croo.

Geen gewoon bezoekje, maar wel één met een missie. Gilles wil de premier namelijk vragen om iedereen te mobiliseren voor de grootste supporterswave ooit voor onze Belgische atleten op de Special Olympics. 'Dag de heer Alexander De Croo. Het is mij een eer en genoegen om u te ontmoeten. De grootste baas van het land', steekt Gilles van wal. Waarop hij zijn kans waagt en Alexander De Croo vraagt om een oproep te doen aan alle landgenoten. Samen met Gilles spreekt de premier het land officieel toe: 'Ik daag jullie uit om massaal te supporteren voor onze atleten. Dat kan je doen door een filmpje te maken van jullie die aan het supporteren zijn en een gigantische wave maken.' Die supportersvideo kan iedereen online delen met de hashtag #allesvoordespelen. Het resultaat van alle aanmoedigingen wordt binnenkort verspreid.



'Alles voor de Spelen', zondag 18 juni om 19.50 uur bij VTM.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo WNL logo

De moord op een vrouw door haar (ex-)partner is veel in het nieuws. Feetje (24) weet er alles van, want toen zij tien was, bracht haar vader haar moeder om het leven. Menen-Claire Seijkens volgt Feetje in de buurt van Arnhem en gaat met haar mee naar het verleden in Zutphen. Feetje vertelt hoe ze de herinnering aan haar moeder levend houdt en hoe ze zich verhoudt tot haar vader. Hij werd veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf, iets wat voor Feetje tot de dag van vandaag onverkwikkelijk is.

'Brandmerk', om 21.25 uur bij WNL op NPO 3.

Dossiers