Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'

maandag 25 mei 2026
Foto: VRT 1 - © VRT 2026

De stilte van het bos doet Herman Verbruggen de eerste dag spontaan luider praten, alsof de bomen zijn gewillige publiek zijn.

Het duurt even voor hij zichzelf laat zien, want hij is altijd met twee: al meer dan dertig jaar loopt kampioen Marcske Vertongen met hem mee. Maar na twee dagen in het bos komt hij uit zijn eigen schaduw en haalt Herman de bovenhand. De stille natuur wekt zijn jeugd en kindertijd tot leven en maakt zo de innige band met zijn ouders voelbaar.


'Door de Bomen', dinsdag 26 mei om 20.40 uur op VRT 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Bondgenoten' (SBS6)

Een spelcyclus lang hebben de bondgenoten elkaar keihard nodig om kans te maken op 100.000 euro. Maar laten ze elkaar aan het einde van de cyclus net zo hard weer vallen als ze er zelf vandoor kunnen gaan met de hoofdprijs? Kijk elke keer weer opnieuw naar een boeiende strijd vol strategie, teamwork en meestermanipulatie.

'De Bondgenoten', om 20.00 uur op SBS6.

Dossiers