Kobe Ilsen gaat met Margriet Hermans op stap in 'Mijn Eerste Reis'

woensdag 29 november 2023
Foto: VRT 1 - © VRT 2023

Kobe Ilsen trekt met BV's naar alle windstreken. In 'Mijn Eerste Reis' gaat hij met acht bekende gasten naar een voor hen betekenisvolle reisbestemming.

Zangeres Margriet Hermans herbeleeft, al even onbevangen als op haar 24ste, haar studietijd in Madrid. In 1979 ging ze daar - na drie jaar aan de slag te zijn als leerkracht en een burn-out - op zoek naar zichzelf tijdens een sabbatjaar. In Madrid volgde Margriet Spaanse les en woonde ze een half jaar op een camping.


'Mijn Eerste Reis', donderdag 30 november om 20.45 uur op VRT 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Oog om Oog' (SBS)

In deze kennisquiz nemen zes kandidaten het onder leiding van Dyantha Brooks tegen elkaar op. Samen proberen ze een zo hoog mogelijke jackpot op te bouwen, maar na elke ronde moet er iemand naar huis. En wie blijft, bepaalt niet alleen de kennis, maar ook de strategie en het lot.

'Oog om Oog', om 21.30 uur op SBS6.

Dossiers