'Mijn Eerste Reis' neemt Maaike Cafmeyer terug mee naar Frankrijk

woensdag 22 november 2023
Foto: VRT 1 - © VRT 2023

Kobe Ilsen trekt met BV's naar alle windstreken. In 'Mijn Eerste Reis' gaat hij met acht bekende gasten naar een voor hen betekenisvolle reisbestemming.

Actrice Maaike Cafmeyer keert terug naar het zuiden van Frankrijk. Tijdens haar jeugd bracht ze er meermaals haar gezinsvakantie door op een authentieke boerderij tussen de zonnebloemen. De mensen die ze daar ontmoette, inspireerden haar voor de rest van haar leven.


'Mijn Eerste Reis', donderdag 23 november om 20.45 uur op VRT 1 en VRT MAX.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo WNL logo

De moord op een vrouw door haar (ex-)partner is veel in het nieuws. Feetje (24) weet er alles van, want toen zij tien was, bracht haar vader haar moeder om het leven. Menen-Claire Seijkens volgt Feetje in de buurt van Arnhem en gaat met haar mee naar het verleden in Zutphen. Feetje vertelt hoe ze de herinnering aan haar moeder levend houdt en hoe ze zich verhoudt tot haar vader. Hij werd veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf, iets wat voor Feetje tot de dag van vandaag onverkwikkelijk is.

'Brandmerk', om 21.25 uur bij WNL op NPO 3.

Dossiers