Remco uit 'Lisa' maakt zijn opwachting in nieuw seizoen van 'De Kotmadam'

zondag 20 november 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

'Studentenkamer te huur.' Met die boodschap voor het raam van het iconische Snoephuisje van madame Jeanne start het 24ste seizoen van 'De Kotmadam'.

Zondag gaan de deuren van haar studentenkot terug open en volgen de misverstanden elkaar op in een nieuwe reeks afleveringen.


En een vrije kamer, dat wil zeggen dat er zich een nieuwe student aanmeldt. Arno Moens, bekend als Remco uit Lisa, maakt zijn intrede als Simon en heeft zijn zinnen gezet op de vrije kamer in het studentenhuis. Hij weet medestudenten Martha (Helle Vanderheyden) en Ines (Anouck Luyten, alias Katja uit 'Lisa') meteen voor zijn kar te spannen. Maar zoals dat in De Kotmadam al eens durft te gaan, heeft Victor (Frederik Huys) een andere, meer geschikte huurder op het oog.

Bekijk de intrede van Arno Moens in 'De Kotmadam' hier:


'De Kotmadam', vanaf zondag 20 november om 19.55 uur bij VTM.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 8 logo RTL8

Endeavour onderzoekt de verdwijning van een vrouw. De zaak krijgt een vreemde wending wanneer de vrouw dood wordt aangetroffen bij een verlaten treinstation en even later ook een tweede lichaam wordt aangetroffen. Thursday is intussen volop bezig met het onderzoek naar de carjacking van een vrachtwagen. Het spoor leidt naar lokale gangster Eddie Nero. Twee inspecteurs van de speciale eenheden hebben de hulp van Fancy nodig.

'Detectives Op Vrijdag: Endeavour', om 20/30 uur op RTL 8.

Dossiers