Sabotage en chaos in het team van Ingeborg in 'De Verraders'

zondag 6 oktober 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Zondagavond wacht de kandidaten in 'De Verraders' een nieuwe missie. Ze worden verdeeld in drie teams en moeten tijdens een museumbezoek elk de tien verschillen in een ruimte ontdekken.

Voor de winnaars staat er veel op het spel: ze kunnen een sleutel voor de wapenkamer veroveren. Roman, die Isabelle verdenkt als verrader en met haar in hetzelfde team zit, wil voorkomen dat zij het schild in handen krijgt en deze informatie in haar voordeel kan gebruiken. Maar dankzij de extra chaos die Ingeborg veroorzaakt, hoeft Roman zelf nauwelijks iets te saboteren… 'Onze groep was een zooitje ongeregeld. Het was een blender waar het deksel niet op stond en hup, heel de keuken onder', lacht Roman. Wie wint de missie en mag naar de wapenkamer?



'De Verraders', zondag 6 oktober om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over Mijn Lijk' (BNNVARA)

Nicole (34) gaat met haar man naar het ziekenhuis voor een scan, en vreest dat haar uitgezaaide eierstokkanker is verergerd. Madelief viert haar 25ste verjaardag met een '25 and still alive'-feest. Koen (27) weet nog maar net dat hij een hersentumor heeft, en staat aan de vooravond van een ingrijpende hersenoperatie. De afloop van de operatie is onzeker. Tycho (24) ondergaat chemotherapie en besluit, omdat deze behandeling zal leiden tot haarverlies, zijn hoofd kaal te scheren.

'Over Mijn Lijk', om 21.00 uur bij BNNVARA op NPO 1.

Dossiers