Veel verandering en grote gevolgen in laatste aflevering van 'Basisschool Balder'

zondag 21 september 2025
Foto: VRT Canvas - © VRT 2025

Zorgcoördinator Laura is benoemd tot waarnemend directeur, nu Mike de school verlaten heeft. We maken kennis met Anneleen, een van de leerkrachten met de meeste dienstjaren.

Ze staat twee keer per week om 4.00 uur op om te fitnessen en daarna de lange rit naar Brussel te maken. Maar ondanks het engagement van het personeel wordt het steeds moeilijker om voltijds kwalitatief onderwijs aan te bieden. Na overleg met alle partijen wordt besloten om één klas van het 3de leerjaar te sluiten, met grote gevolgen voor een aantal leerlingen. Zoals voor Anissa, haar moeder moet op zoek naar een andere school. En op het einde van dit bewogen schooljaar leggen de leerlingen van het 6de- dat met een grote achterstand kampt - de eindexamens af, om naar het secundair te mogen gaan.


'Basisschool Balder', maandag 22 september om 21.25 uur op VRT Canvas.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 3 logo

De koningin van kerst, Mariah Carey, is terug. Tijdens dit muzikale kerstspektakel kunnen fans genieten van een feestelijk liveconcert vanuit Madison Square Garden in New York. Het repertoire zit vol met haar grootste hits, waaronder de wereldwijde klassieker ‘All I Want for Christmas Is You’. Mariah wordt tijdens dit magische concert vergezeld door muzikale gasten zoals Billy Porter, Jermaine Dupri en Slick Rick, en ontvangt speciale gasten zoals Drew Barrymore en anderen voor een avond vol glitter, magie, gezelligheid en vreugde.

'Mariah Carey: Merry Christmas to All!', om 22.05 uur bij de NTR op NPO 3.

Dossiers