Worden Laura Tesoro en Francisco Schuster getuigen van een huwelijkspaar in 'Make it Happen!'?

woensdag 14 juni 2023
Foto: VTM GO - © DPG Media 2020

Love is in the air! In een nieuwe aflevering van 'Make it Happen!', dinsdag om 16.00 uur exclusief op VTM GO, krijgen Laura Tesoro en Francisco Schuster de opdracht om binnen de 24 uur getuige te zijn van twee tortelduifjes die in het huwelijksbootje stappen. Welke lovebirds grijpen deze kans?

Na het droppen van hun oproep, ontvangen Laura en Francisco een hoopvolle mail. Een jonge vrouw wil haar wederhelft verrassen, maar er rest nog één klein detail. Het duo belt haar even op. 'Ik zie het zeker zitten om nu te trouwen, maar ik moet mijn vriend nog overtuigen', klinkt het bij de vrouw waarop ze haar man doorgeeft. De enthousiaste Laura probeert hem te overhalen: 'Je moet je van niks iets aantrekken. We kunnen het morgenochtend doen zodat je nog wat tijd hebt om het te laten bezinken, een outfit te fixen… Wij regelen al de rest!'. Gaan de tortelduifjes overstag? En worden Laura en Francisco niet alleen getuigen, maar ook weddingplanners voor één dag?



'Make it Happen!', elke woensdag om 16.00 uur exclusief op VTM GO.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo WNL logo

De moord op een vrouw door haar (ex-)partner is veel in het nieuws. Feetje (24) weet er alles van, want toen zij tien was, bracht haar vader haar moeder om het leven. Menen-Claire Seijkens volgt Feetje in de buurt van Arnhem en gaat met haar mee naar het verleden in Zutphen. Feetje vertelt hoe ze de herinnering aan haar moeder levend houdt en hoe ze zich verhoudt tot haar vader. Hij werd veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf, iets wat voor Feetje tot de dag van vandaag onverkwikkelijk is.

'Brandmerk', om 21.25 uur bij WNL op NPO 3.

Dossiers