Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 11 april 2025
Foto: BNNVARA - © Linda Stulic 2020

De NAVO-top eind juni legt Den Haag plat. Straten gaan nu al dicht. Bastiaan Meier (SP) en Coen Bom (Hart voor Den Haag) geven hun visie.

Richard Engelfried is klaar met vaagtaal. In zijn boek ‘Bye Bye Bullshit’ leert hij hoe je loze beloften en jargon doorziet.


De coalitie worstelt met de Voorjaarsnota: er moet bezuinigd worden, maar er zijn ook veel wensen. Inge van Dijk (CDA) en Pieter Grinwis (ChristenUnie) denken mee.

Advocaat Vito Shukrula, bekend van de zaak-Taghi, is gearresteerd op verdenking van betrokkenheid bij een criminele organisatie. Yelle Tieleman (AD) schetst zijn profiel.

Door gebrekkige kennis over het vrouwenlichaam krijgen veel vrouwen geen of verkeerde diagnoses. Mirjam en Richelle van ‘Voices for Women’ pleiten voor verandering.

Na de terugkeer van de reuzenwolf: komt de mammoet terug? Paleontoloog Melanie During geeft haar visie.

'Spijkers met Koppen', zaterdag 12 april tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

NTR logo V3

Sinds 2014 wordt het concert georganiseerd in de gemeente waar koning Willem-Alexander, koningin Máxima en de koninklijke familie Koningsdag vieren. Centraal staat dit jaar het ensemble Pynarello. Zij hebben bijzondere arrangementen gemaakt van o.a. Telemann en Mozart. Ook begeleiden zij bijna alle overige musici: het Achterhoekse collectief De Niemanders, dat een stem geeft aan mensen die vaak niet gezien worden, de Doetinchemse zangeres Emma Luca, die geldt als een grote belofte, singer-songwriter en musicoloog Shishani en pianist Caspar Vos.

'Het Koningsdagconcert', om 20.30 uur bij de NTR op NPO 2.

Dossiers