Een tegenvaller in 'Geheimen van het Museum'

woensdag 11 juni 2025

Het Depot van Museum Boijmans Van Beuningen in Rotterdam is 's werelds eerste publiek toegankelijke kunstdepot. De deuren gaan nu open voor een exclusief kijkje achter de schermen.

Verhalen achter de kunstwerken worden onthuld door medewerkers en experts die vol passie de collectie onderhouden.


Een tegenvaller bij de restauratie van een schilderij van meesterschilder Vincent van Gogh. Een restauratietraject van maar liefst drie jaar krijgt daarmee een onverwachte wending. Een medewerker krijgt de verantwoordelijkheid voor een imposant schilderij dat op reis gaat naar Oslo. En onderzoek naar één van de naamgevers levert een heel nieuwe kijk op de geschiedenis van het museum.

'Geheimen van het Museum', donderdag 12 juni om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Net5 logo

Amanda Woods, eigenares van een reclamebureau in Zuid-Californië, heeft het uitgemaakt met haar vriend nadat hij is vreemdgegaan. Iris Simpkins is journaliste en woont op het Engelse platteland. Haar vriend heeft trouwplannen, maar niet met haar. Allebei hebben ze even genoeg van mannen en willen er met de eindejaarsfeesten even tussenuit. Via het internet komen de dames met elkaar in contact en ze beslissen twee weken van huis te ruilen. In de VS raakt Iris al snel bevriend met scenarist Arthur en componist Miles. Amanda maakt in Engeland kennis met Graham, de knappe broer van Iris.

'The Holiday', film uit 2006 met oa. Cameron Diaz en Jude Law, om 20.00 uur op NET5.

Dossiers