MENU

Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'

maandag 24 maart 2025

Mauro (18) heeft het Usher-syndroom, waardoor zijn zicht en gehoor de komende jaren verder achteruitgaan. Uiteindelijk zal hij blind worden. Samen met Emma streept hij een wens van zijn bucketlist af en vertelt hij hoe hij omgaat met zijn diagnose.

Silke (25) heeft de progressieve spierziekte SMA (Spinale Musculaire Atrofie) en is rolstoelafhankelijk, maar dat weerhoudt haar er niet van om op het podium te schitteren. Met haar krachtige stem raakt ze het publiek in het theater. Emma ziet hoe muziek haar leven kleur geeft.


'Je Zal Het Maar Hebben', dinsdag 25 maart om 21.30 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 4 logo RTL4 logo

In Spanje geven Aadje en Richard elkaar het jawoord, maar Aadje raakt gestrest wanneer dreigende wolken zich samenpakken boven Calpe. Bart en Maaike maken zich op voor een zwaar winterseizoen, terwijl Demi en Elisa het werken in de bar steeds zwaarder vinden en daardoor een drastisch besluit nemen. Jacobien en Arjen verlangen ondertussen terug naar het bruisende stadsleven dat ze achterlieten op het rustige Italiaanse platteland.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 4.

Dossiers