Nieuw seizoen 'Maestro' van start bij AVROTROS

zaterdag 2 december 2023
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2023

Artiest en schrijver Pepijn Lanen, muzikant Frédérique Spigt, zanger Ammar Bozoglu, acteur Tjitske Reidinga, stand-up comedian Glodi Lugungu, presentator en acteur Chris Zegers en presentator en journalist Roos Moggré duiken, onder leiding van presentator Frits Sissing, in de wereld van de vierkwartsmaten, partituren en slagpatronen.

Dirigent en pianist Ed Spanjaard is de juryvoorzitter. Hij voorziet samen met Dominic Seldis en Isabelle van Keulen de deelnemers op de bok van commentaar en cijfers. Wie kan de rust bewaren, heeft de meeste feeling met de muziek en hanteert de baton het beste?


'Maestro', vanaf zondag 3 december om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'In de voetsporen van de Jaren 80' (Omroep MAX)

Philip ontmoet de mensen voor wie de jaren 80 een nieuwe wereld openden. Groningse jongeren die meteen naar Berlijn reden, Guus Gonggrijp die zijn jaren in de DDR zag eindigen en Elsbeth Etty die uit de communistische partij stapte. Het zijn ook de jaren waarin Nederland het EK wint en Roberto Jacketti & The Scooters optraden in Moskou met het anti-Koude Oorloglied 'I Save the Day'.

Dossiers