'3 Op Reis' gaat op verkenning in Kosovo

zaterdag 1 februari 2025
© BNNVARA

Sahil reist door het kleinste land van de Balkan: Kosovo. Sinds de onafhankelijkheidsverklaring van Servië in 2008 is dit het jongste land van Europa.

Na een bezoek aan de bruisende hoofdstad Pristina trekt hij verder naar Mitrovicë, een verdeelde stad waar etnische Albanezen en Serviërs gescheiden leven. Hier ontdekt Sahil meer over de roerige geschiedenis van het land. Vervolgens zoekt hij de natuur op en beklimt hij de Hajla, een imposante berg in de ruige Accursed Mountains.


'3 op Reis', zondag 2 februari om 19.50 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Waar Debbie en Paul eerder voor een dichte deur stonden, kan de bezichtiging van een mogelijk nieuw droompaleis nu wél plaatsvinden. In Nederland maken Demi en Daniël zich klaar voor de hereniging met Elisa en Jurgen in Spanje. Jacobien en Arjen bezoeken met het hele gezin de Italiaanse stad Monopoli. Rob en Julia zijn druk met diverse projecten in en rondom hun finca op Ibiza.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers