'3 Op Reis' gaat verder op ontdekking in Italië

zaterdag 7 februari 2026
Foto: © BNNVARA 2025

Max Terpstra vervolgt zijn reis door Italië en maakt een stedentrip naar een stad die vaak over het hoofd wordt gezien: Turijn.

Max doorkruist de stad per fiets en bezoekt de iconische FIAT-fabriek en het nationale filmmuseum dat gevestigd is in de eyecatcher van de stad: de Mole Antonelliana. Hij sluit zijn reis af in het Juventus-stadion voor een potje Italiaans voetbal.


'3 op Reis', zondag 8 februari om 19.45 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Beveiliger John grijpt in bij een vechtpartij tussen twee gedetineerden, waarbij ook een collega betrokken is. Behandelcoördinator Reineke probeert contact te leggen met een man die zijn isoleercel onder water heeft gezet. Het Intern Bijstandsteam rukt uit wanneer een gedetineerde zijn cel heeft besmeurd. De psychotische man wordt vervolgens overgeplaatst naar een andere cel.

'PI Haaglanden', om 20.30 uur bij RTL 5.

Dossiers