'Au Pairs'-avontuur zit er bijna op

maandag 4 augustus 2025
Foto: © BNNVARA/Skyhigh TV 2025

De laatste weken van het au pair-avontuur zijn ingegaan. Maud komt tot een vervelende conclusie. Marnik probeert de schermverslaafde kinderen naar buiten te krijgen.

Lara komt er eindelijk achter waar haar innerlijke onrust vandaan komt. Noa keert, na een ingrijpend verlies, terug naar San Diego. Tijdens een avond op het strand deelt ze haar verdriet met de andere au pairs.


'Au Pairs', dinsdag 5 augustus om 20.30 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Net5 logo

Amanda Woods, eigenares van een reclamebureau in Zuid-Californië, heeft het uitgemaakt met haar vriend nadat hij is vreemdgegaan. Iris Simpkins is journaliste en woont op het Engelse platteland. Haar vriend heeft trouwplannen, maar niet met haar. Allebei hebben ze even genoeg van mannen en willen er met de eindejaarsfeesten even tussenuit. Via het internet komen de dames met elkaar in contact en ze beslissen twee weken van huis te ruilen. In de VS raakt Iris al snel bevriend met scenarist Arthur en componist Miles. Amanda maakt in Engeland kennis met Graham, de knappe broer van Iris.

'The Holiday', film uit 2006 met oa. Cameron Diaz en Jude Law, om 20.00 uur op NET5.

Dossiers