'Andere Tijden Sport' komt met vier Olympische verhalen

zondag 21 juli 2024

'Andere Tijden Sport', het sportgeschiedenisprogramma van NOS en NTR, komt in aanloop naar de Olympische Spelen in Parijs met vier Olympische afleveringen in één week.

Maandag 22 juli, 22.25 uur: Inge de Bruijn: dankzij de coach. Over hoe Olympisch zwemkampioen Inge de Bruijn na twintig jaar wordt herenigd met haar coach, Paul Bergen, die zoveel voor haar betekend heeft.


Dinsdag 23 juli, 22.25 uur: Tinus Osendarp, de foute sprinter. Over de sprintkampioen van de jaren dertig – Olympisch brons op de 100 en 200 meter in 1936 - die zich na 1940 ontpopte tot oorlogsmisdadiger.

Woensdag 24 juli, 22.25 uur: Orhan Delibas: met harde hand. Over bokser Orhan Delibas – winnaar Olympisch zilver in 1992 - die voor niemand bang was, behalve voor zijn vader.

Donderdag 25 juli, 22.00 uur: Goud op commando. Over hoe de hockeyvrouwen in 2012 mede dankzij een strenge militaire commandotraining Olympisch goud veroverden.

Presentatie: Dione de Graaff.

Van alle vier afleveringen zijn ook podcasts gemaakt, waarin de makers vertellen over de totstandkoming van hun afleveringen. De vier podcasts zijn nu online: https://www.nporadio1.nl/podcasts/olympische-podcast/110155/14.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo KRO-NCRV logo

Verborgen op een industrieterrein in IJmuiden, toont chef Kuniyoshi Ohtawara Tobias en Stijn wat échte sushi onderscheidt van de rest. Om indruk te maken op de Japanse meester zoeken ze op zee naar superverse vis, en ontdekken ze een verborgen kwekerij waar de enige echte wasabi van Nederland groeit.

'FOMO Chefs', om 21.55 uur bij KRO-NCRV op NPO 3.

Dossiers