'Boerderij van Dorst' ontvangt weer twee nieuwe gasten

dinsdag 6 juni 2023
Foto: BNNVARA - © Annemieke van der Togt 2023

Raven van Dorst trekt zich terug op het platteland om een langgekoesterde droom na te jagen: zelfvoorzienend landbouwen. Om zo eigen voedsel te verbouwen en wat bewuster met de aarde om te gaan.

Elke week ontvangt Raven twee collega's om mee te helpen op de boerderij. Terwijl zij de handen uit de mouwen steken, vraagt Raven ze het hemd van het lijf. Geraldine Kemper en Hanna van Vliet komen helpen op de boerderij. Ze helpen Raven bij het bouwen van een hooimijt.


'Boerderij van Dorst', woensdag 7 juni om 20.30 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL logo

Huurmoordenaar Chev Chelios ontdekt dat hij vergiftigd werd door zijn rivaal Ricky Verona. Zolang hij zijn hartslag hoog houdt, blijft hij in leven. Dat doet hij door drugs te nemen, ongevallen te veroorzaken, gevechten met andere misdadigers uit te lokken en de confrontatie met de politie op te zoeken. Chev begint aan een razende zoektocht naar wraak en een antigif.

'Crank', film uit 2006 met oa. Jason Statham, om 21.45 uur op RTL 7.

Dossiers