'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit Thalia Theater in IJmuiden

zaterdag 13 februari 2021

Het NPO Radio 1-programma 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zendt zondagavond aanstaande live uit vanuit het Thalia Theater in IJmuiden.

Frank Evenblij en Erik Dijkstra spreken met medewerkers en buurtbewoners van Tata Steel. Het voortbestaan van de fabriek staat om reden van gezondheid, milieu en financiën zwaar onder druk.


De Bintangs bestaan dit jaar zestig jaar, voor het eerst sinds het uitbreken van de coronacrisis pakken ze zondag de gitaren weer op. En 'moegdreek tarpen' is een IJmuidense taal die op uitsterven staat, Jan Zwanenburg spreekt het nog en legt het de heren uit.

'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke', tussen 20.00 en 22.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Oog om Oog' (SBS)

In deze kennisquiz nemen zes kandidaten het onder leiding van Dyantha Brooks tegen elkaar op. Samen proberen ze een zo hoog mogelijke jackpot op te bouwen, maar na elke ronde moet er iemand naar huis. En wie blijft, bepaalt niet alleen de kennis, maar ook de strategie en het lot.

'Oog om Oog', om 21.30 uur op SBS6.

Dossiers