Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'

maandag 16 februari 2026

Emma ontmoet schaakfanaat Mark (34), die lijdt aan Bulleuze Congenitale Ichthyosiforme Erytrodermie (BCIE), een zeldzame, erfelijke huidaandoening. Ze ondersteunt hem bij een schaaktoernooi, al is het de vraag of dat veel uithaalt.

Jermain (30), die een geamputeerd been heeft en een heupprothese draagt, vertelt verder over het zware ongeluk dat zijn leven veranderde. Hij deelt met Emma hoe hij omgaat met de fysieke en emotionele gevolgen van zijn aandoeningen. Ondertussen is Emma met de Siamese tweeling Sheneeva & Chenelva (24) aangekomen op Texel, waar ze hun appartement aan de nodige inspectie onderwerpen.


'Je Zal Het Maar Hebben', dinsdag 17 februari om 21.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Kees spreekt vijf Nederlandse mannen die allemaal slachtoffer zijn van één en dezelfde Tinder Swindler. Het spoor naar deze oplichtster in de liefde leidt naar Athene. Na een pittige confrontatie besluit zij Kees een interview te geven.

'Kees van der Spek Ontmaskert', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers