Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'

donderdag 29 januari 2026
Foto: © AVROTROS 2026

Gavin gaat de boer op met zijn eigen brocante kar en lijkt hiermee zijn draai in Frankrijk eindelijk te hebben gevonden. Harry, Peter, Tammy en Mike sluiten een bewogen periode af.

Na anderhalf jaar is fase één van hun project voltooid. Dat vieren ze met een diner bereid van groenten uit eigen moestuin, en een speech in het Frans! In Oostenrijk werken Gerrit, Isabella, Margriet, Charlotte, Benjamin en Juliëtte in Steiermarkse klederdracht aan hun integratie. Ze nemen afscheid van de restanten van het oude pand bij de vuilstort. En de fundering, waarop ze dan toch eindelijk een toekomst in Oostenrijk kunnen bouwen, wordt aangelegd.


'Ik Vertrek XL', vrijdag 30 januari om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Veronica logo

Dankzij de tot teletijdmachine omgebouwde DeLorean van de excentrieke wetenschapper Doc Emmett Brown kan Marty McFly terugreizen in de tijd. De jonge kerel komt terecht in het jaar 1955. De aanwezigheid van Marty gooit de toekomst danig overhoop. Wanneer hij er per ongeluk voor zorgt dat zijn toekomstige moeder verliefd wordt op hem in plaats van op zijn vader, moet Marty alles op alles zetten om hen weer verliefd op elkaar laten worden, anders wordt zijn eigen bestaan bedreigd. En ondertussen moet hij ook nog een weg terug naar de toekomst zien te vinden.

'Back to the Future', film uit 1985 met oa. Michael J. Fox, om 22.45 uur op Veronica.

Dossiers