Dit zie je zondag in 'Krabbé zoekt Matisse'

zaterdag 21 december 2024
Foto: © AVROTROS 2024

Jeroen Krabbé reist in de voetsporen van kunstenaar Henri Matisse. Hij reist langs plekken waar Matisse gewoond en gewerkt heeft en gaat op zoek naar de mens achter de kunstenaar.

Matisse hoopt door te breken in Amerika, maar door een stomme fout dreigt dat te mislukken. Als de zieke Amélie in 1938 merkt dat de jonge Russische Lydia haar plaats heeft ingenomen, eist zij haar vertrek. Maar Matisse kan niet zonder Lydia. En dan breekt de Tweede Wereldoorlog uit. Na een periode van ziekte begint hij aan zijn grote slotakkoord waarin één kleur de hoofdrol speelt.


'Krabbé zoekt Matisse', zondag 22 december om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Kees spreekt vijf Nederlandse mannen die allemaal slachtoffer zijn van één en dezelfde Tinder Swindler. Het spoor naar deze oplichtster in de liefde leidt naar Athene. Na een pittige confrontatie besluit zij Kees een interview te geven.

'Kees van der Spek Ontmaskert', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers