Dit zijn de onderwerpen die 'Radar' maandag behandelt

zondag 8 september 2024
Foto: AVROTROS © Elvin Boer 2023

Multimediaal consumentenplatform met Antoinette Hertsenberg en Fons Hendriks dat misstanden signaleert en consumentenaangelegenheden onderzoekt, en probeert bedrijven en instanties te bewegen tot een oplossing te komen.

In februari van dit jaar roept Babboe 22.000 bakfietsen terug. Ze zijn onveilig, want ze kunnen van binnenuit roesten en breken. De inspecties blijven uit, nieuwe bakfietsen worden amper geleverd en gedupeerden krijgen al maandenlang geen duidelijkheid. Ook is er hectiek op de huizenmarkt. De rechten van kopers worden steeds verder uitgehold. Het nieuwste voorbeeld is de zogenoemde 'as is where is' clausule. De financiële gevolgen daarvan kunnen als je pech hebt groot zijn. Wat houdt die clausule in? En waar moet je op letten?


'Radar', maandag 9 september om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 2 logo

Wanneer Bert Brunninkhuis in 2009 langs een geitenboerderij fietst, raakt hij besmet met Q-koorts. Hij wordt doodziek en moet zijn leven opnieuw opbouwen. Bert vindt dat de overheid te laat ingreep en dat hij niet op tijd gewaarschuwd is voor de gevaren van Q-koorts, terwijl de risico's volgens hem al bekend waren bij de overheid. Samen met bijna driehonderd anderen spant hij een rechtszaak aan tegen de staat.

'Goliath', om 20.30 uur bij HUMAN op NPO 2.

Dossiers