Eddy Keur verwelkomt Irene Moors en Winston Gerschtanowitz op NPO Radio 2

donderdag 11 april 2024
Foto: © PowNed 2024

Het PowNed radioprogramma 'Keur in de Middag', waarin Eddy Keur elke vrijdag van 16.00 tot 18.00 uur op unieke en onnavolgbare wijze het weekend opent op NPO Radio 2, krijgt versterking.

Eddy luidt vanaf nu het weekend in met niemand minder dan Irene Moors en Winston Gerschtanowitz, die om en om bij Eddy zullen aanschuiven in de studio.


Eddy Keur: 'Ik heb een langdurige vriendschap met deze grote showbizz vedetten Irene en Winston en ik ben trots en dankbaar dat beiden aanschuiven. Irene en Winston waren eerder al een paar keer te gast in 'Keur in de Middag' en dat is zo goed bevallen dat er nu is gekozen om een samenwerking aan te gaan.'

Met Eddy, Irene en Winston begint het weekend op NPO Radio 2 zoals nergens anders: met een knotsgekke mix van gezelligheid, entertainment en muziek, waarbij de luisteraar altijd de hoofdrol speelt.

'Keur in de Middag' van PowNed is elke vrijdag van 16.00 tot 18.00 uur te horen op NPO Radio 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL logo

De tienjarige Peter vindt het leuk dat zijn opa, wiens vrouw pas overleden is, bij hem komt inwonen. Er is echter wel één groot minpunt: opa is slecht ter been en kan dus niet in de gastenkamer verblijven want die bevindt zich op zolder. Opa zal in Peters kamer moeten slapen en Peter wordt verbannen naar de zolder. Daarop besluit de jongen zijn opa de oorlog te verklaren, maar die is niet van plan om zomaar met zich te laten sollen.

'The War With Grandpa', film uit 2020 met oa. Robert De Niro, om 20.00 uur op RTL 7.

Dossiers