'Flikken Maastricht' onderzoekt de moord op een B&B eigenares

donderdag 10 april 2025
Foto: AVROTROS - © William Rutten 2025

Als in de B&B van een vermoorde eigenaresse diamantjes worden aangetroffen, lijkt de zaak verbonden met een eerdere overval op een diamantair in Maastricht.

Het lijkt dat de overvallers hulp van binnenuit hebben gekregen. Wanneer blijkt dat de B&B betaald is met de creditcard van een medewerkster van de diamantair lijkt de zaak snel opgelost. Romeo en Marion krijgen te maken met een aangifte wegens datingfraude. Een fictief persoon heeft het slachtoffer voor duizenden euro’s opgelicht.


'Flikken Maastricht', vrijdag 11 april om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Dag & Nacht' (AVROTROS)

Jamie komt binnen na een epileptische aanval die niet alleen haar, maar vooral ook haar vader erg ongerust maakt. Naima wordt tijdens haar dienst onverwacht geconfronteerd met haar verleden, wanneer haar ex-man zijn zieke baby binnenbrengt. De jonge stagiair Shirley maakt kennis met de afdeling, waar de spanning tussen Agaath en Danny ondertussen oploopt. Trui raakt ontroerd door de zorg voor een premature baby die in een container is gevonden. Mia worstelt met de diagnose na haar darmonderzoek en Max maakt zich zorgen om zijn vader, die iets lijkt te verbergen. Ella en Jerry zijn het oneens over de excessen van Sams puberaal gedrag.

'Dag & Nacht', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers