'Ik Vertrek' volgt mee met de familie van der Linden Nieuw-Beijerland

woensdag 18 oktober 2023

In 2015 verruilden Don, Brigitte en dochters Iris, Maran en Kira van der Linden Nieuw-Beijerland voor het Franse Lot-et-Garonne. De camping draait nog steeds op volle toeren, maar Don en Brigitte zijn klaar voor een nieuwe uitdaging en kopen een oude abdij die ze willen omtoveren tot gastenverblijf.

De verbouwing blijkt groter dan gedacht. En hoe gaat het met familie Freeling? Vijf jaar geleden vertrokken Myron, Dora en hun zoons Qing en Ramses naar De Marken in Italië. Als het hoogseizoen losbarst, is de camping bij lange na niet af. Maar nu hebben Dora en Myron helemaal hun draai gevonden. Is hun Italiaanse droom uitgekomen?


'Ik Vertrek', donderdag 19 oktober om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL logo

De tienjarige Peter vindt het leuk dat zijn opa, wiens vrouw pas overleden is, bij hem komt inwonen. Er is echter wel één groot minpunt: opa is slecht ter been en kan dus niet in de gastenkamer verblijven want die bevindt zich op zolder. Opa zal in Peters kamer moeten slapen en Peter wordt verbannen naar de zolder. Daarop besluit de jongen zijn opa de oorlog te verklaren, maar die is niet van plan om zomaar met zich te laten sollen.

'The War With Grandpa', film uit 2020 met oa. Robert De Niro, om 20.00 uur op RTL 7.

Dossiers