'Je Zal Het Maar Hebben Junior' met Wieke en Jurre

zaterdag 8 maart 2025

Wanneer je in de buik van je moeder zit, is het meestal duidelijk of je lichaam mannelijk of vrouwelijk is. Maar soms voelt iemand zich van binnen toch anders en past het gender niet bij hoe iemand zich wil uiten.

Zo ook bij Wieke (12), die haar verhaal en persoonlijke uitdagingen rondom genderdysforie graag deelt met Raïsha. Verder zien we hoe Jurre (11) Raïsha met behulp van een shovel laat zien hoe hij zijn dagen doorbrengt. Jurre heeft Pachyonychia Congenita, samen met Raïsha ontdekt hij wat het betekent om je krachten op een bijzondere manier in te zetten.


'Je Zal Het Maar Hebben Junior', zondag 9 maart om 19.20 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Waar Debbie en Paul eerder voor een dichte deur stonden, kan de bezichtiging van een mogelijk nieuw droompaleis nu wél plaatsvinden. In Nederland maken Demi en Daniël zich klaar voor de hereniging met Elisa en Jurgen in Spanje. Jacobien en Arjen bezoeken met het hele gezin de Italiaanse stad Monopoli. Rob en Julia zijn druk met diverse projecten in en rondom hun finca op Ibiza.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers