'Je Zal Het Maar Hebben Junior' volgt Sophia en Loran

zaterdag 8 februari 2025

Sophia (10) heeft epilepsie, waardoor haar hersenen soms een soort 'error' krijgen waardoor haar lichaam als gevolg niet meer meewerkt.

Ze heeft een boek geschreven over haar ervaringen. Samen met presentator Raïsha duikt ze de bibliotheek in. Loran (13) heeft de ziekte van Duchenne en zit hierdoor in een rolstoel. Dit weerhoudt hem er niet van om Raïsha zijn sportieve kant te laten zien tijdens een lesje rolstoelvoetbal. Ook weet hij Raïsha alles over wereldvlaggen te vertellen.


'Je Zal Het Maar Hebben Junior', zondag 9 februari om 19.20 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Kees spreekt vijf Nederlandse mannen die allemaal slachtoffer zijn van één en dezelfde Tinder Swindler. Het spoor naar deze oplichtster in de liefde leidt naar Athene. Na een pittige confrontatie besluit zij Kees een interview te geven.

'Kees van der Spek Ontmaskert', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers