'Keuringsdienst van Waarde': rashondenvoer

woensdag 17 maart 2021

Geen ras zo exotisch, of er valt wel een zak speciaal voer voor te kopen. Vanzelfsprekend, want heeft de kleine chihuahua niet heel andere eigenschappen dan de goedmoedige labrador?

Een dierenarts verbaast zich er wel over en stuurt de Keuringsdienst op pad. Want wat zijn nou die speciale behoeften waarin rashonden moeten worden voorzien?


Als de 'Keuringsdienst' deze onder de loep neemt ontdekken ze wel hele nare eigenaardigheden bij de rashonden: hartfalen, gewrichtsproblemen, kortademigheid, huidontstekingen, heupdysplasie…. De voederfabrikanten proberen daar een beetje verlichting in te brengen. Waarom eigenlijk? En zijn er geen andere oplossingen?

'Keuringsdienst van Waarde', donderdag 18 maart om 20.25 uur op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bureau Onrecht' (SBS6)

We gaan achter een man aan die zonder scrupules iedereen om hem heen oplicht. Zijn slachtoffers koken inmiddels van woede. En: het doek valt voor een schimmige dropshipper die zich online voordoet als geslaagde ondernemer.

'Bureau Onrecht', om 20.30 uur op SBS6.

Dossiers