Klaas reist de wereld over in nieuwe aflevering van 'Klaas Kan Alles'

vrijdag 3 november 2023

In het populairwetenschappelijk familieprogramma 'Klaas Kan Alles' draait alles om technologie, wetenschap en slimme gadgets.

Presentator Klaas van Kruistum krijgt elke week een bijna onmogelijke missie die hij met behulp van technologie en wetenschap probeert te laten slagen. Ook duikt hij elke week in een bijzonder beroep.


Deze week staat Klaas weer voor een bijna onmogelijke missie: Kan Klaas een traditionele theeceremonie leiden, karaoke zingen en zich voortbewegen in een futuristisch exoskelet? Kortom, kan Klaas zich onderdompelen in het verleden, het heden de toekomst van de Japanse cultuur?

Verder is Klaas voor één dag grasmaaierracer. Deze spraakmakende sport bestaat al sinds 1973, als goedkoop alternatief voor de echte racewedstrijden. Onder begeleiding van voormalig grasmaairacekampioen Dean Fuller doet Klaas mee aan een officiële grasmaaierrace op countryside festival Heddstock in Engeland.

'Klaas Kan Alles', zaterdag 4 november om 18.35 uur bij KRO-NCRV op NPO Zapp.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Waar Debbie en Paul eerder voor een dichte deur stonden, kan de bezichtiging van een mogelijk nieuw droompaleis nu wél plaatsvinden. In Nederland maken Demi en Daniël zich klaar voor de hereniging met Elisa en Jurgen in Spanje. Jacobien en Arjen bezoeken met het hele gezin de Italiaanse stad Monopoli. Rob en Julia zijn druk met diverse projecten in en rondom hun finca op Ibiza.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers