'NPO Doc: Alleen met Jenever' zondag te zien op NPO 3

zaterdag 18 januari 2025

In zijn appartement tussen stapels post, afval en met niets anders in huis dan eieren en flessen jenever werd het lichaam van Kelly's vader gevonden. Hij lag al weken alleen. Vier jaar later zit Kelly (31) nog steeds met vragen over haar vader en zijn tragische relatie met alcohol.

Hoe kon het leven van deze ooit vrolijke, succesvolle zakenman eindigen in een vervuilde, troosteloze flat? Samen met haar zussen reconstrueert Kelly het appartement waarin haar vader stierf en gaat daar in gesprek met mensen die hem kenden. Een aangrijpend verhaal over het wegglippen van een dierbare, machteloosheid van naasten en verslaving als sluipmoordenaar.


'NPO Doc: Alleen met Jenever', zondag 19 januari om 22.40 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 3 logo

Samen met artiest Bokoesam reist Ouassima naar Ghana, het land van diens vader. Bokoesam is een gevestigde naam in de Nederlandse muziekscene. Hij heeft met zijn nieuwe album 'Nachtvlinder 2' een kant van zichzelf laten zien die we nog niet kenden. We gaan naar het dorp van zijn vader in Ghana en volgen met Bokoesam de barre weg die tot slaafgemaakten af moesten leggen voordat ze naar de Nieuwe Wereld werden gebracht.

'Back to the Roots', om 21.30 uur bij de NTR op NPO 3.

Dossiers