Radio Veronica Alarmschijf wordt Radio Veronica Clublied

dinsdag 1 juli 2025
Foto: Radio Veronica - © Mediahuis Radio 2024

De Radio Veronica Alarmschijf gaat verder als het 'Radio Veronica Clublied'. Hoewel het fenomeen 'Alarmschijf' ooit bij Radio Veronica begonnen is, zijn de rechten op het moment in handen van de Stichting Nederlandse Top 40.

En die stak een stokje voor de herintroductie bij Stenders & Ekdom afgelopen vrijdag.


Danny Vera bijt het spits af
Het eerste Radio Veronica Clublied is - met terugwerkende kracht -  'Morning Dawns Again' van Danny Vera en om dat te vieren komt Vera het nummer vrijdagochtend live ten gehore brengen bij Ekdom in de Morgen.

Erik de Zwart reageert
Na de herintroductie van de Radio Veronica Alarmschijf duurde het niet lang voordat Erik de Zwart, voorzitter van de Stichting Nederlandse Top 40 aan de telefoon hing om zijn bezwaren te uiten. Op dinsdagmiddag reageerde hij ook telefonisch tijdens de middagshow van Wout & Frank. Hij vergeleek de actie met een uitspraak van een bekende Chinese wijsgeer: 'N**ken met andermans l*l', aldus De Zwart. Het is niet bekend van welke wijsgeer deze uitspraak afkomstig is. Daarop kondigden Wout & Frank de naamswijziging aan.

Elke week een nieuwe track
Het Radio Veronica Clublied wordt wekelijks gekozen door de dj's van Radio Veronica. Het nummer wordt in de daaropvolgende week vaker gedraaid en betekent een flinke opsteker voor de artiest.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Kees spreekt vijf Nederlandse mannen die allemaal slachtoffer zijn van één en dezelfde Tinder Swindler. Het spoor naar deze oplichtster in de liefde leidt naar Athene. Na een pittige confrontatie besluit zij Kees een interview te geven.

'Kees van der Spek Ontmaskert', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers