Sinan Can presenteert nieuw BNNVARA-programma 'Sinans Atlas' op NPO Radio 1

zaterdag 6 juni 2020

Journalist Sinan Can bezocht voor zijn reportages en documentaires diverse landen, voornamelijk in het Midden-Oosten en Noord-Afrika. Hij deed verslag van oorlogen en conflicten, en belichtte politieke en sociale ontwikkelingen. Maar ieder land heeft veel meer kanten.

Die kanten komen aan bod in het nieuwe radioprogramma 'Sinans Atlas', wekelijks te beluisteren in de nacht van zaterdag op zondag tussen 1.00 en 1.30 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1. De uitzending is daarna ook beschikbaar als podcast.


Sinan Can: 'In 'Sinans Atlas' praat ik wekelijks een half uur met onverwachte gasten over het land waaraan zij hun hart verloren hebben. Ieder land, of het nu ver weg is of dichtbij, levert fascinerende verhalen op. Over geuren en kleuren, over de mooiste plekjes en de schaduwkanten. Verhalen om je over te verbazen of om bij weg te dromen.'

In de eerste aflevering, op 7 juni, vertelt zanger Frank Boeijen over zijn favoriete land.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers