Stella Bergsma en Roel Boomstra op 'De Perstribune' van MAX

zaterdag 19 maart 2022

Zondag 20 maart zijn programmamaker Stella Bergsma en wereldkampioen dammen Roel Boomstra te gast in het media- en sportprogramma 'De Perstribune' van MAX, tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 1.

Stella Bergsma, de mediagast in het eerste uur tussen 12.00 en 13.00 uur, is vooral bekend als columniste en mediapersoonlijkheid. Binnenkort is Bergsma op Net5 te zien in de tv-special 'Sorry voor de Tieten', waarin ze het taboe over borsten onderzoekt. Bergsma is regelmatig te gast in talkshows om haar mening te geven over zaken als feminisme, seks en literatuur.


Roel Boomstra, de sportgast in het tweede uur tussen 13.00 en 14.00 uur, is wereldkampioen dammen. Hij veroverde in januari de wereldtitel voor de derde keer door, in een tweekamp in Eindhoven, de Russische titelhouder Aleksandr Schwarzman te verslaan. Boomstra werd op veertienjarige leeftijd grootmeester in de damsport en was daarmee de jongste Nederlander ooit die deze titel kreeg.

In 'De Perstribune' signaleert mediadeskundige Ron Vergouwen opvallende mediatrends uit heden en verleden. 'De Perstribune' wordt gepresenteerd door Margreet Reijntjes.

'De Perstribune', elke zondag van 12.00 tot 14.00 uur bij MAX op NPO Radio 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL logo

De tienjarige Peter vindt het leuk dat zijn opa, wiens vrouw pas overleden is, bij hem komt inwonen. Er is echter wel één groot minpunt: opa is slecht ter been en kan dus niet in de gastenkamer verblijven want die bevindt zich op zolder. Opa zal in Peters kamer moeten slapen en Peter wordt verbannen naar de zolder. Daarop besluit de jongen zijn opa de oorlog te verklaren, maar die is niet van plan om zomaar met zich te laten sollen.

'The War With Grandpa', film uit 2020 met oa. Robert De Niro, om 20.00 uur op RTL 7.

Dossiers