Vier nieuwe afleveringen 'Andere Tijden Sport' in aanloop naar het WK

zaterdag 16 mei 2026

Op 17 mei een reconstructie van het beruchte staafincident bij Ajax-Austria Wien (1989). Andere Tijden Sport sprak met o.a. Austria-keeper Franz Wohlfahrt en stadionspeaker van dienst Freek de Jonge.

Speciaal voor Cody Gakpo ('Rob Rensenbrink? Het zegt me niks, helaas') op 24 mei een portret van het slangenmens Rensenbrink. Die veel  meer was dan die bal op de paal. Op 31 mei: Ronald Koeman en anderen over wat er allemaal misging op het WK '94  in Amerika - en hoe de rol van de pers sindsdien veranderde. En op 7 juni een aflevering over de keeperswissel Cillessen-Krul tijdens het WK van 2014. 


Zondag 17 mei, 22.55 uur, NPO 1: Ajax en het staafincident
Zondag 24 mei, 22.15 uur, NPO 1: Voor Cody Gakpo: Het slangenmens
Zondag 31 mei, 22.20 uur, NPO 1: WK ’94: En er moest ook nog gevoetbald worden...
Zondag 7 juni, 22.20 uur, NPO 1: aflevering over de keeperswissel Cillessen-Krul (WK 2014) - titel n.n.b.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andere Tijden Sport' (NOS/NTR)

Het verhaal van Paul Haarhuis en Jacco Eltingh, die samen het beste Nederlandse tennisdubbel aller tijden vormden. Ze zijn ruim een jaar 's werelds nummer 1, winnen wereldkampioenschappen en veroveren grandslamtitels. Op 4 juli 1998 staan ze in de finale van Wimbledon tegen hun Australische aartsrivalen 'the Woodies'. Als de Nederlanders winnen, zijn ze het eerste dubbel ooit met een Career Slam: winst tijdens elk van de vier Grand Slams. Het is hun laatste kans, want Jacco Eltingh gaat stoppen. Paul Haarhuis begint slecht aan de finale en lijkt niet geconcentreerd. Maar ineens is daar de ommekeer. Met dank aan Dennis Bergkamp.

'Andere Tijden Sport', om 21.45 uur bij de NTR op NPO 1.

Dossiers