'Zembla' onderzoekt strijd van long covidbesmetting met verzekeraars

zaterdag 11 oktober 2025
Foto: © BNNVARA 2024

In Nederland houden ongeveer 420.000 mensen langdurige klachten na een covidbesmetting. Als ondernemers en zelfstandigen vanwege long covidklachten hun arbeidsongeschiktheidsverzekering inschakelen, gaat het vaak mis.

We zien hoe tientallen patiënten terechtkomen in een strijd met hun verzekeraar. De ziekte zit volgens de verzekeraars tussen de oren. Hoe gaan verzekeraars om met long covid, een nieuwe ziekte met een grote verscheidenheid aan symptomen? En weten de verzekeringsartsen die deze patiënten keuren er wel voldoende over? We onderzoeken de strijd tussen long covidpatiënten en hun verzekeraar.


'Zembla', zondag 12 oktober om 22.10 uur bij BNNVARA op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Oranjezomer' - Hélène Hendriks (SBS6)

Hélène Hendriks bespreekt met haar gasten de actualiteit en de sportzomer. Sportverslaggeefster Noa Vahle houdt u op de hoogte van het laatste nieuws rond het Nederlands elftal op het WK voetbal.

'De Oranjezomer', om 20.00 uur op SBS6.

Dossiers